Showoff Image (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Duration
lv: Ilgums

en: Feeds
lv: Plūsmas
