Showoff Image (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Add Image
ru: Добавить изображение
