Showoff Image (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Duration
sk: Trvanie

en: Feeds
sk: Kanály správ
