Showoff Image (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Duration
te: నిడివి
