Showoff Image (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Date
tr: Tarih

en: Image
tr: Resim

en: Duration
tr: Süre

en: Feeds
tr: Beslemeler
