Showoff Image (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Duration
be: Працягласць

en: Feeds
be: Жывільнікі
