Showoff Image (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད
