Showoff Image (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Image
he: תמונה

en: Duration
he: משך

en: Feeds
he: הזנות
