Showoff Image (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Duration
hr: Trajanje
