Showoff Image (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
