Showoff Image (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Duration
lt: Laikas
