Showoff Image (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Duration
nl: Tijdsduur
