Showoff Image (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Duration
pl: Czas trwania
