Showoff Image (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Image
vi: Ảnh

en: Duration
vi: Thời lượng
