Showoff Image (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: Duration
de: Dauer

en: Add Image
de: Bild hinzufügen
