Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Duration
fr: Durée

en: Feeds
fr: Flux

en: Add Image
fr: Ajouter une image
