Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
