Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Date
es: Fecha

en: Duration
es: Duración

en: Feeds
es: Canales de noticias

en: Video
es: Vídeo
