Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Duration
ja: 期間

en: Feeds
ja: フィード

en: Video
ja: ビデオ
