Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: Duration
pt: Duração

en: Video
pt: Vídeo
