Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Duration
uk: Тривалість

en: Feeds
uk: Потоки

en: Video
uk: Відео
