Showoff Video (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Duration
be: Працягласць

en: Feeds
be: Жывільнікі
