Showoff Video (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Duration
fa: مدت

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Video
fa: ویدیو
