Showoff Video (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Duration
he: משך

en: Feeds
he: הזנות

en: Video
he: וידאו
