Showoff Video (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: Duration
hi: अवधि

en: Video
hi: वीडियो
