Showoff Video (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Duration
hu: Időtartam

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Video
hu: Videó
