Showoff Video (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
