Showoff Video (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Feeds
lv: Plūsmas
