Showoff Video (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Video
pl: Wideo
