Showoff Video (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Video
ru: Видео
