Showoff Video (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Duration
tr: Süre

en: Feeds
tr: Beslemeler
