Showoff Video (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Video
ar: فيديو
