Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Duration
ca: Durada

en: Feeds
ca: Canals

en: Video
ca: Vídeo
