Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Duration
cs: Trvání

en: Feeds
cs: Zdroje
