Showoff Video (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Duration
sk: Trvanie

en: Feeds
sk: Kanály správ
