Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Select terms
cs: Vybrané termíny

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu
