Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
cy: Dewis pa eirfa i ddangos termau yn y dewisadau rheolaidd.

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr

en: Show hierarchy in dropdown
cy: Dangos hierarchaeth mewn llam-rhestr

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
cy: Mae geirfa anilys wedi ei ddewis. Newidiwch ef yn y dewisiadau.

en: Select terms from vocabulary @voc
cy: Dewis termau o eirfa @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
cy[0]: Methu darganfod term: @terms.   Methu darganfod termau: @terms
