Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
el[0]: Δεν ήταν δυνατόν να βρεθεί ο όρος: @terms
el[1]: Δεν ήταν δυνατόν να βρεθούν οι όροι: @terms
