Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Show hierarchy in dropdown
et: Näita rippvalikus hierarhiat

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Display error message
et: Kuva veateadet
