Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fi: Valitse minkä sanaston termit näytetään normaaleissa valinnoissa.

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Show hierarchy in dropdown
fi: Näytä hierarkia alasvetovalikossa

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fi: Sanastoa ei ole valittuna. Muuta asetusta.

en: Select terms from vocabulary @voc
fi: Valitse termit sanastosta @voc

en: Select terms
fi: Valitse termit

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
fi[0]: Termiä ei löytynyt: @terms
fi[1]: Termejä ei löytynyt: @terms

en: Display error message
fi: Näytä virheilmoitus
