Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fr: Sélectionnez le vocabulaire pour lequel montrer les termes dans les options normales.

en: Dropdown
fr: Liste déroulante

en: Show hierarchy in dropdown
fr: Montrer la hiérarchie dans la liste déroulante

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fr: Un vocabulaire invalide a été sélectionné. Merci de le modifier dans les options.

en: Select terms from vocabulary @voc
fr: Sélectionner les termes dans le vocabulaire @voc

en: Select terms
fr: Sélectionner les termes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
fr[0]: Impossible de trouver le terme @terms
fr[1]: Impossible de trouver les termes @terms

en: Display error message
fr: Afficher un message d'erreur
