Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Show hierarchy in dropdown
gl: Amosar a xerarquía no desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
gl[0]: Non se pode atopar o termo: @terms
gl[1]: Non se poden atopar os termos: @terms
