Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
