Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
oc: Seleccionatz lo vocabulari per lequel mostrar los tèrmes dins las opcions normales.

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Show hierarchy in dropdown
oc: Mostrar la ierarquia dins la lista desenrotlanta

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
oc: Seleccionar los tèrmes dins lo vocabulari @voc

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
oc[0]: Impossible de trobar lo tèrme @terms
oc[1]: Impossible de trobar los tèrmes @terms

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error
