Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Save
ro: Salvare

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Selection type
ro: Tipul de selecţie

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ro: Selectați care vocabular va expune termenii în opțiuni normale.

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Show hierarchy in dropdown
ro: Afişează ierarhia în listă verticală

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ro: Este selectat un vocabular invalid. Vă rugăm să-l modificaţi în opţiuni.

en: Select terms from vocabulary @voc
ro: Selectaţi termenii din vocabularul @voc

en: Select terms
ro: Selectaţi termeni

en: Display error message
ro: Afișează mesaj de eroare
