Simple hierarchical select (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: Save
uk: Зберегти

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: Simple hierarchical select
uk: Простий ієрархічний список вибору

en: Display the number of nodes associated with the term.
uk: Показати кількість матеріалів, пов'язаних з терміном.

en: Allow creating new terms
uk: Дозволити створювати нові терміни

en: If checked the user will be able to create new terms (permission to edit terms in this vocabulary must be set).
uk: Якщо позначено, користувач буде здатний створювати нові терміни (має бути встановлений дозвіл на редагування термінів в цьому словнику).

en: If checked the user will be able to create new children for items which do not have any children yet (permission to edit terms in this vocabulary must be set).
uk: Якщо позначено, користувач буде здатний створювати нові дочірні терміни для термінів, які їх ще не мають (має бути встановлений дозвіл на редагування термінів в цьому словнику).

en: Simple hierarchy
uk: Проста ієрархія

en: Link to term page
uk: Посилання на сторінку терміна

en: Linked to term page: !linked
uk: Пов'язана з терміном сторінка: !linked

en: JSON callbacks for Simple hierarchical select
uk: Зворотні виклики JSON для простого ієрархічного списку вибору

en: Creates a simple hierarchical select widget for taxonomy fields.
uk: Створення віджета простого ієрархічного списку вибору для полів таксономії.

en: <Add new item>
uk: <Додати>
