Simple hierarchical select (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
eu[0]: Terminoa @terms ezin da aurkitu
eu[1]: Terminoak @terms ezin dira aurkitu
