Simple hierarchical select (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: Save
id: Simpan

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Selection type
id: Jenis pilihan

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
id: Pilih kosa kata mana yang akan menunjukkan persyaratan untuk opsi reguler.

en: Dropdown
id: Menu tarik turun

en: Show hierarchy in dropdown
id: Tampilkan hierarki dalam menu tarik turun

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
id: Kosakata yang salah dipilih. Silahkan ganti di pilihan.

en: Select terms from vocabulary @voc
id: Pilih istilah dari kosakata @voc

en: Select terms
id: Pilih istilah

en: Display error message
id: Tampilkan pesan kesalahan
