Simple hierarchical select (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven
