Simple hierarchical select (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť hierarchiu vo roletovom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
